LOBSTER Family Restaurant

Nabízíme

Darujte pod stromeček skvělou zábavu a výborné jídlo k tomu!
 
 Akce již proběhla!!!

Chcete darovat skvělou zábavu a výborné jídlo k tomu? V tom případě pro vás máme ideální řešení: Lobster AtmosphereLOBSTER restaurant a sousedící BOWLAND bowling center vám umí dárkově zabalit oboje!
Bowlingová hra je vhodná pro mladé i starší ročníky a díky 18 drahám a nejmodernějšímu softwaru se zabaví opravdu každý. Příjemná rodinná restaurace doplní skvělý zážitek svým kuchařským umem.

DÁRKOVÝ POUKAZ RESTAURACE LOBSTER

Darujte libovolné služby restaurace LOBSTER FAMILY RESTAURANT, LOBSTER ATMOSPHERE a BOWLAND BOWLING CENTER. Příjemné rodinné prostředí, skvělé jídlo z poctivých surovin, dobré pití i milá obsluha jsou zárukou spokojenosti. Potěší jistě i zbrusu nové menu, které nezapře inspiraci v požitkářské Itálii.
Cena 500 Kč, 1000 Kč

DÁRKOVÝ POUKAZ NA ŠKOLU VAŘENÍ

V každém kurzu vám naservírujeme špetku teorie, hodiny u plotny a plnou pozornost našeho šéfa. K ruce vám budou kvalitní čerstvé suroviny i dostatečná dávka vody, kávy a vína. A kromě znalostí si odnesete sadu receptů a foto s šéfkuchařem na památku. Kurzy jsou v malých skupinkách, proto nevadí, když vám zavaří i čaj. O to větší pokrok uděláte.
Cena 2690 Kč nebo 2990 Kč se zástěrou 

DÁRKOVÝ POUKAZ NA DEGUSTACE V LOBSTER ATMOSPHERE

Řízené degustační večery, degustační DIVINE menu nebo 3 až 5 chodové degustační menu dle výběru. To vše v Lobster Atmosphere! O aktuální nabídce vás rád informuje náš personál.