LOBSTER Family Restaurant

Nabízíme

Čerstvé novinky

14.06.2018

Vážení zákazníci, v pátek 22. června bude restaurace od 15 hodin uzavřena z důvodu konání soukromé akce.

Děkujeme za pochopení

16.05.2018

Hledáme nového kolegu na pozici EXECUTIVE CHEF


Jaká bude náplň práce?

Práce bude velice rozmanitá a zábavná, ale netvrdíme, že jednoduchá. Budeme potřebovat, aby náš nový executive chef efektivně vedl svůj tým a skrze něj mohl zaručit co nejvyšší kvalitu a atraktivitu servírovaných pokrmů. Dále pak bude mít na starost tvorbu denních a sezónních menu, bude dohlížet na plnění zákonem daných standardů a norem a společně s managerem restaurace se podílet na nastavení ekonomických cílů, provozního rozpočtu a následně také jejich plnění. Nebude se však jednat jen o práci v kuchyni a u počítače, náš nový kolega se může těšit na práci mezi lidmi při vlastních tematických degustačních večerech a školách vaření.


Jaký by měl být náš nový executive chef?
Určitě by měl být komunikativní a měl by mít zkušenosti s každou pozicí v kuchyni. Důležité bude, aby uměl vést větší tým a rozumněl ekonomice a důležitosti dodržování rozpočtu. Pro správně odvedenou práci je dále nezbytná znalost Microsoft Excelu a Wordu a praxe s prací ve skladovém systému. Potřebujeme také, aby ho bavilo tvořit nové menu dle sezónnosti, aby měl přehled v současných trendech, měl chuť se vzdělávat, jezdit na stáže a mít ambici patřit mezi nejlepší v oboru.

Co nabízíme?

Jednoznačně prostor pro kreativitu, možnost vzdělávat se a pracovat s těmi nejlepšími v oboru. Dále nadstandardní ohodnocení vázané na ekonomické výsledky kuchyně a další firemní benefity. V neposlední řadě pak práci v prestižní restauraci a v příjemném kolektivu.


V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: florus@lobster-restaurant.cz.

 

03.05.2018

Nový jídelní lístek je venku! V našich šestých Lobstrovinách se dočtete o našich letních akcích, novinkách v nabídce a naučíte se nový recept od šéfa z Lobster Atmosphere. Čeká vás také řada nových jídel.

Věříme, že se vám bude nové menu líbit a přejeme dobrou chuť!

Těšíme se na vás!

Zobrazit starší novinky