LOBSTER Family Restaurant

Nabízíme

Novinky / nabídka pracovních pozic

11.09.2017

Hledáme nového kolegu na pozici pizzař/ka!

Co nabízíme?

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • práci v profesionálním a příjemném prostředí
  • práci v centru Olomouce
  • špičkové vybavení a zázemí
  • možnosti profesního vzdělávání

Pokud máte o uvedenou pracovní pozici zájem, zašlete svůj strukturovaný životopis na email lobster@lobster-restaurant.cz.

Těšíme se na vás!

21.08.2017

Hledáme šikovné a zapálené zájemce o práci na pozici barman / barmanka, číšník / servírka. V případě zájmu se nám hlaste na emailu asistentka@lobster-restaurant.cz. Těšíme se na vás!

04.04.2017

Restaurace s příjemnou hravou atmosférou a moderní gastronomií v centru Olomouce hledá kandidáty na pozici – zástupce šéfkuchaře (Sous chef) / Saucier.

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru
  • vášeň pro vaření
  • schopnost vést a motivovat menší tým spolupracovníků
  • chuť učit se novým věcem a spolupodílet se na vytváření konceptu restaurace
  • kreativitu, spolehlivost, pracovitost
  • pozitivní myšlení a přístup k práci
  • dobré komunikační schopnosti
  • týmový hráč

Nabízíme:

  • možnost uplatnit své vlastní nápady a přístupy
  • příležitost naučit se novým věcem a postupům
  • možnost odborného rozvoje například formou stáží v moderních restauracích
  • práci na HPP
  • práci v centru Olomouce
  • nabízená mzda 25.000 Kč + bonusy
  • příjemné pracovní prostředí
  • systém zaměstnaneckých benefitů

Své strukturované životopisy zasílejte na email: asistentka@lobster-restaurant.cz

07.03.2017

Hledáme šikovné a zapálené zájemce o práci na pozici kuchař a číšník. V případě zájmu se nám hlaste na emailu asistentka@lobster-restaurant.cz. Těšíme se na vás!

11.01.2017

Hledáme vhodného kandidáta na pozici F&B manažer

POŽADUJEME
– SŠ vzdělání
– Praxe na vedoucí pozici v délce 1 roku podmínkou
– Výborné manažerské dovednosti
– Proaktivní přístup, chuť se vzdělávat a vysoké pracovní nasazení
– Práce v oblasti pohostinství, gastronomie výhodou
– Zkušenost s pokladním a skladovým systémem výhodou
– Znalost práce na PC /Word, Excel, Outlook/
– ŘP B a aktivní dovednost řízení
– Aktivní znalost AJ
– Sommelierský kurz výhodou

NÁPLŇ PRÁCE
Vaší pracovní náplní bude dohled a kontrola nad provozem baru a restaurace, vytváření směnnosti provozu, proškolování nových zaměstnanců, vedení pracovního kolektivu, podílení se na optimalizaci provozu restaurace apod.

NABÍZÍME
– Seberealizaci v profesionálním prostředí významné společnosti
– Nástup možný ihned
– Práci na HPP na dobu neurčitou
– Systém zaměstnaneckých benefitů
– Možnost dalšího vzdělávání

Své strukturované životopisy zasílejte na email: asistentka@lobster-restaurant.cz.

10.01.2017

Zážitková restaurace s příjemnou hravou atmosférou a moderní gastronomií v centru Olomouce hledá kandidáty na pozici číšník / servírka.

Hledáme usměvavého, pozitivního člověka se zájmem o gastronomii a vášní pro dobré jídlo a pití. Klademe důraz na slušné, neformální chování.

Baví tě zkoušet nové věci a rozvíjet se? Víš o sobě, že umíš vytvořit pozitivní atmosféru kolem sebe, rád se bavíš s lidmi a umíš číst v rozhovoru mezi řádky? Jsi schopný pohotově reagovat na různé typy lidí a situace? Potom hledáme právě tebe.

Jestli se v horních řádcích vidíš, kontaktuj nás na emailu: banatova@lobster-restaurant.cz nebo telefonu 777 694 242.

12.11.2016

Rozšiřujeme náš tým a hledáme do kolektivu nové zaměstnance na HPP a brigádníky na pracovní pozice – číšník / servírka, barman / barmanka. Své životopisy zasílejte na asistentka@lobster-restaurant.cz. Do předmětu emailu uveďte o jakou pozici se ucházíte. Těšíme se na vás!

03.02.2016

Hledáme vhodného kandidáta na pozici F&B manažer!

POŽADUJEME
– Proaktivní přístup a vysoké pracovní nasazení

NÁPLŇ PRÁCE

NABÍZÍME

10.09.2015

Hledáme šikovné a zapálené zájemce o práci číšníka/ servírky. Hlaste se nám na lobster@lobster-restaurant.cz. Těšíme se na vás!