LOBSTER Family Restaurant

Nabízíme

Další služby

Plánujete oslavit narozeniny, uspořádat firemní večírek nebo zorganizovat školení? V LOBSTER Family Restaurant máte ideální možnost – naše restaurace má celkovou kapacitu 120 míst. Mimo to disponujeme dvěma menšími salónky se 40 místy, které se dají přizpůsobit podle vašich přání a potřeb.

Ve spojení s bowlingovým centrem jsme schopni připravit akci až pro 350 hostů, rádi vám ale nabídneme cateringový servis i mimo naše prostory. Zkrátka, uděláme vše, abyste byli se svou akcí maximálně spokojeni.

Pokud chcete někomu udělat radost, máte u nás také možnost zakoupit dárkové poukazy do LOBSTER Family Restaurant nebo BOWLAND Bowling Center.

Oslavy a hostiny

Nemáte čas organizovat narozeninovou oslavu pro vás nebo vaše děti? Nelamte si hlavu s dortem a výzdobou, nechte to prostě na nás. Postaráme o jídlo, pití i o zábavu. Bowling? Kino? Divadlo? Pro děti vlastnoručně uplácaná pizza? Není problém, všechno, co si jen budete přát! :-) Samozřejmě si poradíme i se svatební hostinou nebo trachtou, postaráme se o vše.

Catering a rauty

Ať už si budete přát jen lehké občerstvení, klasický raut, degustaci exotických pokrmů nebo 7 chodové menu, můžete se na nás spolehnout. V restauraci nebo mimo ni, vaše hosty zahrneme vybranými specialitami a nabídkou, ze které si vybere opravdu každý!

Párty s bowlingem

Chcete uspořádat netradiční firemní vánoční večírek? Nebo jenom zažít pohodový večer se svými přáteli? Vezměte je k nám na bowling! Ve spojení s našim fantastickým jídlem a pitím se můžete těšit na nevšední zážitek, na který budete dlouho rádi vzpomínat.

Dětská oslava

Nemáte čas organizovat narozeninovou oslavu pro vaše děti? Nelamte si hlavu s dortem a výzdobou, nechte to prostě na nás. Postaráme se o jídlo, pití i o zábavu, Bowling? Kino? Vlastnoručně uplácaná pizza? Není problém, všechno, co si jen bude malý oslavenec přát :-)