LOBSTER Family Restaurant

Nabízíme

Hledáme vhodného kandidáta na pozici F&B manažer

11.01.2017

Hledáme vhodného kandidáta na pozici F&B manažer

POŽADUJEME
– SŠ vzdělání
– Praxe na vedoucí pozici v délce 1 roku podmínkou
– Výborné manažerské dovednosti
– Proaktivní přístup, chuť se vzdělávat a vysoké pracovní nasazení
– Práce v oblasti pohostinství, gastronomie výhodou
– Zkušenost s pokladním a skladovým systémem výhodou
– Znalost práce na PC /Word, Excel, Outlook/
– ŘP B a aktivní dovednost řízení
– Aktivní znalost AJ
– Sommelierský kurz výhodou

NÁPLŇ PRÁCE
Vaší pracovní náplní bude dohled a kontrola nad provozem baru a restaurace, vytváření směnnosti provozu, proškolování nových zaměstnanců, vedení pracovního kolektivu, podílení se na optimalizaci provozu restaurace apod.

NABÍZÍME
– Seberealizaci v profesionálním prostředí významné společnosti
– Nástup možný ihned
– Práci na HPP na dobu neurčitou
– Systém zaměstnaneckých benefitů
– Možnost dalšího vzdělávání

Své strukturované životopisy zasílejte na email: asistentka@lobster-restaurant.cz.

Těšíme se na vás!

Další novinky