LOBSTER Family Restaurant

Nabízíme

Škola vaření

škola vaření

Otevíráme svou kuchyni všem, kteří chtějí umět vařit. Pod vedením našich šéfkuchařů svým uměním u grilu oslníte na každé zahradní party, naučíte se válet v sushi, Asie vám nebude cizí, v rybě nenajdete ani kost a takový kváskový chléb si upečete levou zadní.

V každém kurzu vám naservírujeme špetku teorie, hodiny u plotny a plnou pozornost našeho šéfa. K ruce vám budou kvalitní čerstvé suroviny i dostatečná dávka vody, kávy a vína. A kromě znalostí si odnesete sadu receptů a foto s šéfkuchařem na památku.

Kurzy jsou v malých skupinkách, proto nevadí, když vám zavaří i čaj. O to větší pokrok uděláte.

 

Cena každého z kurzů je 2 690 Kč (se zástěrou 2 990 Kč)

 

Všechny kurzy jsou pořádány vždy od 16 hodin v restauraci Lobster Atmosphere.

Jarní vegetariánské menu

V tomhle kurzu objevíte tajemství zdravého a chutného jídla. Připravíte si salát z červené čočky s avokádem, česnekem a chilli nebo polévku Pho s houbami, tofu, fazolovými klíčky a nudlemi. Zjistíte také jak připravit Vindaloo s baklažánem, bok choy, kapií a hráškovými lusky. Jako dezert vás čeká Chia pudding s kokosovým mlékem a borůvkami.

Termín kurzu 15. dubna 2018 v 16 hodin - tento kurz je již vyprodán

Základy u grilu

Před začátkem grilovací sezóny vás už nic nezaskočí. Naučíte se udělat všemožné marinády, omáčky a dressingy. Zvládnete připravit a správně ugrilovat vepřová BBQ žebra, jehněčí maso, ryby a vyzrálé steaky. Osvojíte si také pečení vlastních briošů na burgery. Nezůstanete ale jen u slaného, ukážete si také přípravu palačinek s grilovaným pomerančem a likérem Gran Marnier.

Termín kurzu 13. května 2018 v 16 hodin - tento kurz je již vyprodán

Asie

Naučíte se takové asijské dobroty, jako je Fusion roll z rýžového papíru nebo známé yakitori chicken. Ukážete si, jak připravit marinovaný bok Bún cha s nudlemi bón a jako nezbytná část závěru vás čeká výtečný dezert.

Termín kurzu 20. května 2018 v 16 hodin - tento kurz je již vyprodán

Grilování

Kromě samotného grilování různých druhů masa a specialit našeho šéfa se naučíte rozdělit zadní hovězí čtvrť a připravit všemožné druhy grilovacích omáček. Konec si osladíte jahodami se šlehačkou a máslovým karamelem.

Termín kurzu 17. června 2018 v 16 hodin - tento kurz je již vyprodán

Kapacita kurzu je 10 osob (na kurzech Grilování až 20 osob). Proto neváhejte a rezervujte si své místo prostřednictvím níže uvedeného formuláře, případně na e-mailu lobster@lobster-restaurant.cz, telefonu 730 892 286 nebo u personálu naší restaurace. Těšíme se na vás!

Rezervační formulář

Vaše jméno: *
E-mail: *
Telefon: *
 
 
Objednávám účast v následujících kurzech:
Jarní vegetariánské menu
Základy u grilu
Asie
Grilování
Poznámka: