LOBSTER Family Restaurant

Nabízíme

Škola vaření

škola vaření

Otevíráme svou kuchyni všem, kteří chtějí umět vařit. Pod vedením našich šéfkuchařů svým uměním u grilu oslníte na každé zahradní party, naučíte se válet v sushi, Asie vám nebude cizí, v rybě nenajdete ani kost a takový kváskový chléb si upečete levou zadní.

V každém kurzu vám naservírujeme špetku teorie, hodiny u plotny a plnou pozornost našeho šéfa. K ruce vám budou kvalitní čerstvé suroviny i dostatečná dávka vody, kávy a vína. A kromě znalostí si odnesete sadu receptů a foto s šéfkuchařem na památku.

Kurzy jsou v malých skupinkách, proto nevadí, když vám zavaří i čaj. O to větší pokrok uděláte.

 

Cena každého z kurzů je 2 690 Kč (se zástěrou 2 990 Kč)

 

Všechny kurzy jsou pořádány vždy od 16 hodin v restauraci Lobster Atmosphere.

Sladkovodní ryby

Ne všichni z nás mají rádi kapra, ale my si ukážeme, jak jej připravit, aby chutnal každému z nás. Jeden ze způsobů přípravy kapra bude předkrm, a to kapří remuláda. Také si ukážeme tradičního pstruha na sádle s mandlemi, anebo všemi tak oblíbeného candáta. Už jste zkoušeli zaudit pstruha? Jestli ne, tak přijďte!

Termín kurzu 4. listopadu 2018 v 16 hodin - tento kurz je již vyprodán

Zvěřinové hody

Jelen, srna nebo divočák. Kýta, hřbet nebo krk. Jestli se budete chtít vyšvihnout na vysoké úrovni, anebo jen připravit nedělní oběd pro své nejbližší, tento kurz vám ukáže jak na to! Podzimně laděné recepty z vás udělají mistra ve vaší kuchyni.

Termín kurzu 9. prosince 2018 v 16 hodin- tento kurz je již vyprodán

Sushi

Naučíme vás, jak vybírat kvalitní ryby a správně je porcovat. Zvládnete naservírovat dokonalý tatarák z tuňáka. Osvojíte si znalost základních druhů sushi i správné podávání. Připravíte si své sushi od speciální rýže a pikantní japonské majonézy až po rolování. Neznámá vám nezůstane ani výroba japonských rýžových knedlíčků.

Termín kurzu 13. 1. 2019 v 16:00 hodin

American BBQ

Amerika jako na dlani, to jsou žebra, křídla a marinády, které jste doposud neochutnali. Burgery, Mac and cheese, onion rings, smokey BBQ omáčka a American pie. Vše s naším grill masterem Jardou Lidákem.

Termín kurzu 3. 2. 2019 v 16:00 hodin

Hanácká kuchyně

Málokdo odolá takovým specialitám, jako jsou hanácké koláče, hanácké kvašené zeli či pravé olomoucké tvarůžky. Hanácká lokální kuchyně aneb zpět k tradici našeho kraje se Sous Chefem Standou Hoškem.

Termín kurzu 24. 2. 2019 v 16:00 hodin

Tex-Mex kuchyně

Nachos, tacos, quesadillas, enchiladas, buritos, fajitas, chimichanga, churos a guacamole. To je Tex-Mex kuchyně ve své nejznámější podobě. Už jste i vy podlehli chuti chilli, roztékajícího se sýru, fazolí tortill a tequille? Co vlastě tex-mex je? Pojďme to zjistit s grill masterem Jaromírem Lidákem, který vás zavede do tajů této kuchyně.

Termín kurzu 17. 3. 2019 v 16:00 hodin

Velikonoční inspirace

Když konečně o Bílé sobotě půst skončil, podávala se jídla opravdu vydatná. Na svátečně prostřeném stole nesmělo chybět jehněčí maso a vynikající nádivka s mladými jarními kopřivami. Připravte pod vedením Head Chefa Richarda Klemeše hostům takové menu, na které budou dlouho vzpomínat.

Termín kurzu 14. 4. 2019 v 16:00 hodin

Tajemství italské kuchyně od A do Z

Italská kuchyně patří celosvětově mezi ty nejoblíbenější. Fantastické těstoviny, pizza, zeleninové polévky, úžasné dezerty a křupavé pečivo. To vše zdomácnělo i v našich končinách. Připravíte si caprese s buvolí mozzarellou, odhalíte, jak správně připravit těstoviny, jejich druhy a přípravy. Naučíte se boloňskou omáčku, janovské pesto, vlastnoručně jsi připravíte pizzu margherita, risotto ala milanese a nakonec sladkou italskou klasiku tiramisu.

Termín kurzu 12. 5. 2019 v 16:00 hodin

Grilování

Odhalíte zásady přípravy tradičních i neobvyklých pokrmů na grilu. Veškeré pokrmy budete dohotovovat na grilu na naší terase, přímo s šéfkuchařem.

Termín kurzu 16. 6. 2019 v 16:00 hodin

Kapacita kurzu je 10 osob (na kurzech Grilování až 20 osob). Proto neváhejte a rezervujte si své místo prostřednictvím níže uvedeného formuláře, případně na e-mailu lobster@lobster-restaurant.cz, telefonu 730 892 286 nebo u personálu naší restaurace.

Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze pro účely této rezervace a v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.

Těšíme se na vás!

Na každé akci bude pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Rezervační formulář

Vaše jméno: *
E-mail: *
Telefon: *
 
 
Objednávám účast v následujících kurzech:
 
Sladkovodní ryby
Zvěřinové hody
Sushi
American BBQ
Hanácká kuchyně
Tex-Mex kuchyně
Velikonoční inspirace
Tajemství italské kuchyně od A do Z
Grilování
Poznámka: