LOBSTER Family Restaurant

Nabízíme

Škola vaření

škola vaření

Otevíráme svou kuchyni všem, kteří chtějí umět vařit. Pod vedením našich šéfkuchařů budete opravdovým mistrem ďábelské kuchyně, s chřestem si poradíte raz dva a svým uměním u grilu oslníte na každé zahradní party.

V každém kurzu vám naservírujeme špetku teorie, hodiny u plotny a plnou pozornost našeho šéfa. K ruce vám budou kvalitní čerstvé suroviny i dostatečná dávka vody, kávy a vína. A kromě znalostí si odnesete sadu receptů a foto s šéfkuchařem na památku.

Kurzy jsou v malých skupinkách, proto nevadí, když vám zavaří i čaj. O to větší pokrok uděláte.

 

Cena každého z kurzů je 2 690 Kč (se zástěrou 2 990 Kč)

 

Všechny kurzy jsou pořádány vždy od 16 hodin v restauraci Lobster Atmosphere.

ĎÁBELSKÁ KUCHYNĚ

Naučíte se, jak připravit tataráček s bílým lanýžem a papričkami Jalapeños nebo studenou polévku gaspacho s Piri-piri papričkami. Připravíte si jelení svíčkovou v pistáciové krustě se sýrovou omáčkou a Habanero. V samotném závěru si upečete čokoládový fondán Red scorpion.

Termín kurzu 30. 4. 2017 v 16 hodin

CHŘESTOVÉ SPECIALITY

S příchodem chřestové sezóny si pod vedením našeho šéfa ukážete, jak připravit nejrůznější chřestové speciality i klasiky. V závěru se naučíte výborný dezert.

Termín kurzu 7. 5. 2017 v 16 hodin

BURGER & GRILL

Naučíte se, jak připravit různé druhy burgerů, omáček a specialit na grilu. Připravíte se před grilovací sezónou a ohromíte svým uměním na každé zahradní party.

Termín kurzu 28. 5. 2017 v 16 hodin

GRILOVÁNÍ

Odhalíte zásady tradiční i neobvyklé přípravy různých druhů masa. Ukážete si bourání hovězí čtvrtě se zkušeným řezníkem. Vyrobíte si kachní konfit, připravíte roastbeef a správně upečete marinovaná vepřová žebra. Naučíte se netradičně připravovat telecí steak a cizí vám nezůstane ani příprava worcestershire omáčky nebo BBQ marinády. Veškeré pokrmy budeme dohotovovat na grilu na naší terase, přímo s šéfkuchařem.

Termín kurzu 11. 6. 2017 v 16 hodin - tento kurz je již vyprodán.

Kapacita kurzu je 8 osob (v některých případech i více). Proto neváhejte a rezervujte si své místo prostřednictvím níže uvedeného formuláře, případně na e-mailu lobster@lobster-restaurant.cz, telefonu 588 884 137 nebo u personálu naší restaurace. Těšíme se na vás!