LOBSTER Family Restaurant

Nabízíme

Škola vaření

škola vaření

Otevíráme svou kuchyni všem, kteří chtějí umět vařit. Pod vedením našich šéfkuchařů budete válet v sushi, plynně vařit francouzsky, už nikdy nezmastíte maso a s rybami budete jako lobster ve vodě.

V každém kurzu vám naservírujeme špetku teorie, hodiny u plotny a plnou pozornost našeho šéfa. K ruce vám budou kvalitní čerstvé suroviny i dostatečná dávka vody, kávy a vína. A kromě znalostí si odnesete sadu receptů a foto s šéfkuchařem na památku.

Kurzy jsou v malých skupinkách, proto nevadí, když vám zavaří i čaj. O to větší pokrok uděláte.

 

Cena každého z kurzů je 2 690 Kč (se zástěrou navíc 2 990 Kč)

RYBY

skola_vareni-ryby-160x160

Naučíte se, jak nejlépe vybírat a jak používat ryby, mušle a mořské plody ve vaší kuchyni. Poznáte, jak připravit ceviche z lososa a kapří hranolky. Zvládnete vykostit mořského vlka i vykouzlit temperované kalamáry s aiolli. Osvojíte si i takové vychytávky, jako „vařit“ rybu za studena a připravit krevety se zázvorovým „beurre blanc“.

Termín kurzu 8. 5. 2016 v 16:00 hodin
tento kurz je již plně obsazen

GRILOVÁNÍ

škola vaření - steaky

Odhalíme zásady tradiční i neobvyklé přípravy různých druhů masa. Vyrobíme si kachní konfit, připravíme roastbeef a správně upečeme marinovaná vepřová žebra. Naučíte se netradičně připravovat telecí steak a cizí vám nezůstane ani příprava worcestershire omáčky nebo BBQ marinády. Veškeré pokrmy budeme dohotovovat na grilu na naší terase, přímo s šéfkuchařem.

Termín kurzu 12. 6. 2016 v 16:00 hodin
tento kurz je již plně obsazen

FRANCIE

skola_vareni-francie

Vysvětlíme vám zásady přípravy francouzských pokrmů a naučíte se otvírat a tepelně zpracovávat ústřice. Dozvíte se, jak připravit netradičně tradiční šneky a další dobroty, jako je boeuf bourguignonne nebo losos s „beurre blanc“. Třešničkou na závěr bude dezert, jako překvapení našeho šéfkuchaře.

Termín kurzu 11. 9. 2016 v 16:00 hodin
tento kurz je již plně obsazen

Kapacita kurzu je 8 osob. Proto neváhejte a rezervujte si své místo prostřednictvím níže uvedeného formuláře, případně na e-mailu lobster@lobster-restaurant.cz, telefonu 588 884 137 nebo u personálu naší restaurace. Těšíme se na vás!

Rezervační formulář

Vaše jméno: *
E-mail: *
Telefon: *
 
 
Objednávám účast v následujících kurzech:
Ryby
Grilování
Francie
Poznámka: