LOBSTER Family Restaurant

Nabízíme

Škola vaření

škola vaření

Otevíráme svou kuchyni všem, kteří chtějí umět vařit. Pod vedením našich šéfkuchařů svým uměním u grilu oslníte na každé zahradní party, naučíte se válet v sushi, Asie vám nebude cizí, v rybě nenajdete ani kost a takový kváskový chléb si upečete levou zadní.

V každém kurzu vám naservírujeme špetku teorie, hodiny u plotny a plnou pozornost našeho šéfa. K ruce vám budou kvalitní čerstvé suroviny i dostatečná dávka vody, kávy a vína. A kromě znalostí si odnesete sadu receptů a foto s šéfkuchařem na památku.

Kurzy jsou v malých skupinkách, proto nevadí, když vám zavaří i čaj. O to větší pokrok uděláte.

 

Cena každého z kurzů je 2 690 Kč (se zástěrou 2 990 Kč)

 

Všechny kurzy jsou pořádány vždy od 16 hodin v restauraci Lobster Atmosphere.

Sushi

Naučíme vás, jak vybírat kvalitní ryby a správně je porcovat. Zvládnete naservírovat dokonalý tatarák z tuňáka. Osvojíte si znalost základních druhů sushi i správné podávání. Připravíte si své sushi od speciální rýže a pikantní japonské majonézy až po rolování. Neznámá vám nezůstane ani výroba japonských rýžových knedlíčků.

Termín kurzu 13. 1. 2019 v 16:00 hodin - tento kurz je již vyprodán

American BBQ

Amerika jako na dlani, to jsou žebra, křídla a marinády, které jste doposud neochutnali. Burgery, Mac and cheese, onion rings, smokey BBQ omáčka a American pie. Vše s naším grill masterem Jardou Lidákem.

Termín kurzu 3. 2. 2019 v 16:00 hodin - tento kurz je již vyprodán

Street food pro teenagery (12 - 18 let)

PŘIPRAVILI JSME SI PRO VÁS NOVINKU - školu vaření pro teenagery (12 - 18 let)! První kurz bude na téma STREET FOOD. Co se u nás naučí? Začneme pitným režimem a přípravou domácí limonády, krok za krokem. Pomalu přejdeme na Ramen noodle soup, což je japonská polévka s udon nudlemi, masem, zeleninou a vejcem. Pokračovat budeme vynikající Qurrito quesadillou s kuřecími stripsy, chedarem a bbq omáčkou. Samozřejmostí bude příprava dvou dipů - ze zakysané smetany a rajčatový s koriandrem. Jako další chod následuje Pulled Pork Sandwich s trhaným vepřovým masem, salátem red coleslaw a smaženou cibulí a na úplný závěr sladká tečka - Churros s čokoládou.

Termín kurzu 10. 2. 2019 v 16:00 hodin

Hanácká kuchyně

Málokdo odolá takovým specialitám, jako jsou hanácké koláče, hanácké kvašené zeli či pravé olomoucké tvarůžky. Hanácká lokální kuchyně aneb zpět k tradici našeho kraje se Sous Chefem Standou Hoškem.

Termín kurzu 24. 2. 2019 v 16:00 hodin

Tex-Mex kuchyně

Nachos, tacos, quesadillas, enchiladas, buritos, fajitas, chimichanga, churos a guacamole. To je Tex-Mex kuchyně ve své nejznámější podobě. Už jste i vy podlehli chuti chilli, roztékajícího se sýru, fazolí tortill a tequille? Co vlastě tex-mex je? Pojďme to zjistit s grill masterem Jaromírem Lidákem, který vás zavede do tajů této kuchyně.

Termín kurzu 17. 3. 2019 v 16:00 hodin

Velikonoční inspirace

Když konečně o Bílé sobotě půst skončil, podávala se jídla opravdu vydatná. Na svátečně prostřeném stole nesmělo chybět jehněčí maso a vynikající nádivka s mladými jarními kopřivami. Připravte pod vedením Head Chefa Richarda Klemeše hostům takové menu, na které budou dlouho vzpomínat.

Termín kurzu 14. 4. 2019 v 16:00 hodin

Tajemství italské kuchyně od A do Z

Italská kuchyně patří celosvětově mezi ty nejoblíbenější. Fantastické těstoviny, pizza, zeleninové polévky, úžasné dezerty a křupavé pečivo. To vše zdomácnělo i v našich končinách. Připravíte si caprese s buvolí mozzarellou, odhalíte, jak správně připravit těstoviny, jejich druhy a přípravy. Naučíte se boloňskou omáčku, janovské pesto, vlastnoručně jsi připravíte pizzu margherita, risotto ala milanese a nakonec sladkou italskou klasiku tiramisu.

Termín kurzu 12. 5. 2019 v 16:00 hodin - tento kurz je již vyprodán

Grilování

Odhalíte zásady přípravy tradičních i neobvyklých pokrmů na grilu. Veškeré pokrmy budete dohotovovat na grilu na naší terase, přímo s šéfkuchařem.

Termín kurzu 16. 6. 2019 v 16:00 hodin - tento kurz je již vyprodán

Kapacita kurzu je 10 osob (na kurzech Grilování až 20 osob). Proto neváhejte a rezervujte si své místo prostřednictvím níže uvedeného formuláře, případně na e-mailu lobster@lobster-restaurant.cz, telefonu 730 892 286 nebo u personálu naší restaurace. Změna termínu nebo zrušení kurzu vyhrazeno.

Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze pro účely této rezervace a v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.

Těšíme se na vás!

Na každé akci bude pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Rezervační formulář

Vaše jméno: *
E-mail: *
Telefon: *
 
 
Objednávám účast v následujících kurzech:
 
Sushi
American BBQ
Street food pro teenagery
Hanácká kuchyně
Tex-Mex kuchyně
Velikonoční inspirace
Tajemství italské kuchyně od A do Z
Grilování
Poznámka: