Asado Grill

Neděle 10. 5. 2020, 16:00 / Škola vaření

Asado Grill

Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze pro účely této objednávky a v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.

Popis akce

Náš gril master Richard Klemeš vás uvede do tajů argentinského grilování, kde ochutnáte to nejlepší argentinské maso, předkrmy, salsy, přílohy a dezert.
Jako předkrm se v Argentině podává tradičně choripan. Název vznikl spojením dvou slov, chorizo (klobása) a pan (chleba). Chorizo je chuťově výrazná poctivá klobása z vepřového a hovězího masa plná bylinek. Při přípravě choripanu se rozkrojené opečené chorizo vloží do opečené bagety a polije omáčkou chimichurri.
Dalším oblíbeným předkrmem jsou empanadas (taštičky plněné hovězím masem) či grilovaný sýr provolone vyrobený z plnotučného kravského mléka. Tohle vše vás naučíme. Tím ale nekončíme.
Následně se naučíte ugrilovat argentínské maso Maminha (část mezi ořechem a květovou špičkou) na dřevěném uhlí a také Costillas (hovězí žebra).
Připravíte si salsu chimichurri a salát ensalada criolla a jako dezert si vystřelíte Queso y Dulce což je tvaroh s ovocem a šlehačkou.

Ve stručnosti

Datum a čas

Neděle 10. 5. 2020, 16:00

Místo konání

Lobster Atmosphere
Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc

Kapacita

10 osob

Cena

2 690 Kč (se zástěrou 3 090 Kč)

Změna termínu nebo zrušení akce vyhrazeno. Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze pro účely této rezervace a v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré informace o tom, jak nakládáme s osobními údaji naleznete zde.

Na každé akci bude pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další akce

World of street food – vyprodáno

World of street food – vyprodáno

proběhlo 23. února 2020
Škola vaření

Burgers, Ribs & Wings – poslední volné místo

Burgers, Ribs & Wings – poslední volné místo

Neděle 8. 3. 2020, 16:00
Škola vaření

Sushi all you can eat

Sushi all you can eat

Čtvrtek 19. 3. 2020, 18:00
Tematické akce

La Cucina Italiana – vyprodáno

La Cucina Italiana – vyprodáno

Neděle 29. 3. 2020, 16:00
Škola vaření